Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. 

ANA SAYFA    

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SÜPER GRUP

 

KONYA FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

 

TFF 2017-2018 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

 
   Süper Grup Fikstür
   Yarışma Talimatı
 
 
  FUTBOL LİGLERİMİZ
  TFF BAL LİGİ
  SÜPER GRUP
  1.AMATÖR KÜME
  2.AMATÖR KÜME
  U-19 LİGİ (SÜPER-1.KÜME)
  U-19 LİGİ (2.KÜME)
  U - 17  LİGİ
  U - 16  LİGİ
  U - 15  LİGİ
  U - 14  LİGİ
  U - 13  LİGİ
  U - 12  LİGİ
  U - 11  LİGİ
  TFF KADINLAR 3.LİGİ
  TFF FUTSAL LİGİ
  VETERANLAR LİGİ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SÜPER GRUP

  KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU SÜPER GRUP
 
N

 SÜPER GRUP PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  KARAPINAR BELEDİYESPOR (Şampiyon) 18 12 3 3 38 19 39 +19
2  S.KADINHANI BLD.SPOR (Play-Off) 18 10 6 2 32 21 36 +11
3  SELÇUKLU BELEDİYESPOR 18 10 4 4 34 21 34 +13
4  Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR 18 9 5 4 32 22 32 +10
5  Y.EMİRGAZİ BELEDİYESPOR 18 4 6 8 24 35 18 -11
6  SELÇUKSPOR 18 4 6 8 24 30 18 -6
7  ALTINEKİNSPOR 18 4 5 9 30 37 17 -7
8  ILGIN BELEDİYESPOR 18 4 5 9 20 35 17 -15
9  SEYDİŞEHİR BLD.SPOR (Küme düştü) 18 3 8 7 20 25 17 -5
10  BEYŞEHİR BELEDİYESPOR (Küme düştü) 18 4 4 10 17 26 16 -9
AÇIKLAMA: Aynı puana sahip takım sayısı 3 olduğunda bu takımların birbirleriyle oynadıkları müsabaka sonuçlarına göre puan cetveli yapılır. Altınekin: 10 puan, Ilgın: 4 puan, Seydişehir: 2 puan.
 

SÜPER GRUP/1. DEVRE/1. HAFTA

2. HAFTA

Ç.ÇUMRA BLD.  

4-3

 ALTINEKİNSPOR

Y.EMİRGAZİ BLD.  

2-1  SELÇUKSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

1-3  BEYŞEHİR BLD.

SELÇUKLU BLD.  

2-2  S.KADINHANI BLD.

KARAPINAR BLD.  

1-0  ILGIN BLD.

SELÇUKSPOR  

0-0

 SEYDİŞEHİR BLD.

ALTINEKİNSPOR  

1-1  Y.EMİRGAZİ BLD.

S.KADINHANI BLD.  

2-2  KARAPINAR BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

1-0  SELÇUKLU BLD.

ILGIN BLD.  

0-0  Ç.ÇUMRA BLD.

3. HAFTA

4. HAFTA

Y.EMİRGAZİ BLD.  

1-3

 Ç.ÇUMRA BLD.

SEYDİŞEHİR BLD.  

2-2  ALTINEKİNSPOR

SELÇUKLU BLD.  

1-0  SELÇUKSPOR

KARAPINAR BLD.  

2-1  BEYŞEHİR BLD.

S.KADINHANI BLD.  

1-0  ILGIN BLD.

SELÇUKSPOR  

1-2

 KARAPINAR BLD.

ALTINEKİNSPOR  

2-4  SELÇUKLU BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-1  SEYDİŞEHİR BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

1-1  S.KADINHANI BLD.

ILGIN BLD.  

2-2  Y.EMİRGAZİ BLD.

5. HAFTA

6. HAFTA

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-0

 Y.EMİRGAZİ BLD.

SELÇUKLU BLD.  

0-0  Ç.ÇUMRA BLD.

KARAPINAR BLD.  

1-1  ALTINEKİNSPOR

S.KADINHANI BLD.  

1-3  SELÇUKSPOR

BEYŞEHİR BLD.  

3-0  ILGIN BLD.

SELÇUKSPOR  

3-1

 BEYŞEHİR BLD.

ALTINEKİNSPOR  

1-1  S.KADINHANI BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-1  KARAPINAR BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

2-3  SELÇUKLU BLD.

ILGIN BLD.  

2-1  SEYDİŞEHİR BLD.

7. HAFTA

8. HAFTA

SELÇUKLU BLD.  

1-1

 SEYDİŞEHİR BLD.

KARAPINAR BLD.  

3-1  Y.EMİRGAZİ BLD.

S.KADINHANI BLD.  

2-1  Ç.ÇUMRA BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

1-0  ALTINEKİNSPOR

ILGIN BLD.  

1-1  SELÇUKSPOR

ALTINEKİNSPOR  

2-0

 SELÇUKSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.  

2-0  BEYŞEHİR BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

3-0  S.KADINHANI BLD.

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-0  KARAPINAR BLD.

SELÇUKLU BLD.  

4-0  ILGIN BLD.

9. HAFTA

SÜPER GRUP/2. DEVRE/10. HAFTA

SELÇUKSPOR  

1-1

 Ç.ÇUMRA BLD.

KARAPINAR BLD.  

3-1  SELÇUKLU BLD.

S.KADINHANI BLD.  

4-2  SEYDİŞEHİR BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

1-1  Y.EMİRGAZİ BLD.

ILGIN BLD.  

2-3  ALTINEKİNSPOR

ALTINEKİNSPOR  

1-2

 Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKSPOR  

3-3  Y.EMİRGAZİ BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

0-1  SEYDİŞEHİR BLD.

S.KADINHANI BLD.  

1-1  SELÇUKLU BLD.

ILGIN BLD.  

0-3  KARAPINAR BLD.

11. HAFTA

12. HAFTA

SEYDİŞEHİR BLD.  

0-0

 SELÇUKSPOR

Y.EMİRGAZİ BLD.  

1-0  ALTINEKİNSPOR

KARAPINAR BLD.  

1-2  S.KADINHANI BLD.

SELÇUKLU BLD.  

1-0  BEYŞEHİR BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

4-1  ILGIN BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

3-2

 Y.EMİRGAZİ BLD.

ALTINEKİNSPOR  

3-0  SEYDİŞEHİR BLD.

SELÇUKSPOR  

1-5  SELÇUKLU BLD.

BEYŞEHİR BLD.  

0-3  KARAPINAR BLD.

ILGIN BLD.  

1-3  S.KADINHANI BLD.

13. HAFTA

14. HAFTA

KARAPINAR BLD.  

2-1

 SELÇUKSPOR

SELÇUKLU BLD.  

3-2  ALTINEKİNSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.  

1-3  Ç.ÇUMRA BLD.

S.KADINHANI BLD.  

3-0  BEYŞEHİR BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

1-1  ILGIN BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

0-4

 SEYDİŞEHİR BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

1-2  SELÇUKLU BLD.

ALTINEKİNSPOR  

1-5  KARAPINAR BLD.

SELÇUKSPOR  

0-2  S.KADINHANI BLD.

ILGIN BLD.  

2-1  BEYŞEHİR BLD.

15. HAFTA

16. HAFTA

BEYŞEHİR BLD.  

0-1

 SELÇUKSPOR

S.KADINHANI BLD.  

1-0  ALTINEKİNSPOR

KARAPINAR BLD.  

2-1  Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKLU BLD.  

3-1  Y.EMİRGAZİ BLD.

SEYDİŞEHİR BLD.  

1-1  ILGIN BLD.

SEYDİŞEHİR BLD.  

2-0

 SELÇUKLU BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

1-4  KARAPINAR BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

1-2  S.KADINHANI BLD.

ALTINEKİNSPOR  

1-1  BEYŞEHİR BLD.

SELÇUKSPOR  

2-4  ILGIN BLD.

17. HAFTA

18. HAFTA

SELÇUKSPOR  

6-3

 ALTINEKİNSPOR

BEYŞEHİR BLD.  

2-2  Ç.ÇUMRA BLD.

S.KADINHANI BLD.  

2-0  Y.EMİRGAZİ BLD.

KARAPINAR BLD.  

2-1  SEYDİŞEHİR BLD.

ILGIN BLD.  

1-0  SELÇUKLU BLD.

Ç.ÇUMRA BLD.  

0-0

 SELÇUKSPOR

SELÇUKLU BLD.  

3-1  KARAPINAR BLD.

SEYDİŞEHİR BLD.  

2-2  S.KADINHANI BLD.

Y.EMİRGAZİ BLD.  

2-1  BEYŞEHİR BLD.

ALTINEKİNSPOR  

4-2  ILGIN BLD.
 
Centilmen olmamanın mazereti yoktur. O içinizdedir ve sizin onu çıkarmanızı bekler.
 
 
     

ANA SAYFA

 
 

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU I  AMATEUR SPORTS CLUBS FEDERATION OF KONYA
Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Sitede ki döküman ve belgeler bilgi amaçlıdır, esas olan federasyon kayıtlarıdır.

Tüm hakları Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na aittir. konyaaskf42@hotmail.com www.kaskf.org.tr Copyright ©
GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU   TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU