Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. 

ANA SAYFA    

KONYA AMATÖR KÜME 2016-2017 FUTBOL SEZONU U17 LİGİ
 
TFF 2016-2017 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR
 
   A Grubu Fikstür
   B Grubu Fikstür
   C Grubu Fikstür
   Yarışma Talimatı
 
 
  FUTBOL LİGLERİMİZ
  TFF BAL LİGİ
  SÜPER GRUP
  1.AMATÖR KÜME
  2.AMATÖR KÜME
  U-19 LİGİ (SÜPER-1.KÜME)
  U-19 LİGİ (2.KÜME)
  U - 17  LİGİ
  U - 16  LİGİ
  U - 15  LİGİ
  U - 14  LİGİ
  U - 13  LİGİ
  U - 12  LİGİ
  U - 11  LİGİ
  TFF KADINLAR 3.LİGİ
  TFF FUTSAL LİGİ
  VETERANLAR LİGİ
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA AMATÖR KÜME 2016-2017 FUTBOL SEZONU U17 LİGİ

  KONYA AMATÖR KÜME 2016-2017 FUTBOL SEZONU U17 LİGİ
 
N

  A GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  SELÇUKLU BELEDİYESPOR 12 9 1 2 26 16 28 +10
2  KONYA KADIKÖYSPOR 12 8 2 2 35 6 26 +29
3  Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR 12 7 3 2 32 18 24 +14
4  RAKETSPOR 12 7 1 4 30 18 22 +12
5  TEİAŞ GENÇLİKSPOR 12 7 1 4 22 16 22 +6
6  CİHANBEYLİ BELEDİYESPOR 12 3 1 8 21 26 10 -5
7  MUHASEBE GENÇLER 12 2 1 9 16 42 7 -26
8  SELÇUKSPOR (3 puanı silindi) 12 0 0 12 8 48 -3 -40
 

A GRUBU/1.DEVRE/1.HAFTA

2.HAFTA

 KONYA KADIKÖYSPOR  

1-1

 Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

RAKETSPOR  

3-2  CİHANBEYLİ BLD.SPOR

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

2-0  SELÇUKSPOR

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

5-2

 MUHASEBE GENÇLER

Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

2-1  RAKETSPOR

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

1-3  SELÇUKLU BLD.SPOR

SELÇUKSPOR  

0-5  KONYA KADIKÖYSPOR

3.HAFTA

4.HAFTA

 RAKETSPOR  

2-1

 KONYA KADIKÖYSPOR

MUHASEBE GENÇLER  

1-5  Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

3-2  CİHANBEYLİ BLD.SPOR

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

4-0  SELÇUKSPOR

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

0-1

 TEİAŞ GENÇLİKSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

3-3  SELÇUKLU BLD.SPOR

KONYA KADIKÖYSPOR  

5-0  MUHASEBE GENÇLER

SELÇUKSPOR  

1-5  RAKETSPOR

5.HAFTA

6.HAFTA

 MUHASEBE GENÇLER  

3-6

 RAKETSPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

1-0  KONYA KADIKÖYSPOR

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

3-3  Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

SELÇUKSPOR  

2-3  CİHANBEYLİ BLD.SPOR

 Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

4-1

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR

KONYA KADIKÖYSPOR  

3-0  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

RAKETSPOR  

0-1  SELÇUKLU BLD.SPOR

MUHASEBE GENÇLER  

4-2  SELÇUKSPOR

7.HAFTA

A GRUBU/2.DEVRE/8.HAFTA

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

1-3

 KONYA KADIKÖYSPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

2-0  MUHASEBE GENÇLER

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

1-4  RAKETSPOR

SELÇUKSPOR  

0-4  Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

 Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

0-2

 KONYA KADIKÖYSPOR

CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

2-3  RAKETSPOR

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

2-1  MUHASEBE GENÇLER

SELÇUKSPOR  

2-5  SELÇUKLU BLD.SPOR

9.HAFTA

10.HAFTA

 MUHASEBE GENÇLER  

1-1

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR

RAKETSPOR  

1-2  Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

0-1  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

KONYA KADIKÖYSPOR  

5-0  SELÇUKSPOR

 KONYA KADIKÖYSPOR  

0-0

 RAKETSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

4-1  MUHASEBE GENÇLER

CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

1-2  SELÇUKLU BLD.SPOR

SELÇUKSPOR  

0-4  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

11.HAFTA

12.HAFTA

 TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

2-0

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

4-2  Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

MUHASEBE GENÇLER  

1-6  KONYA KADIKÖYSPOR

RAKETSPOR  

4-1  SELÇUKSPOR

 RAKETSPOR  

1-2

 MUHASEBE GENÇLER

KONYA KADIKÖYSPOR  

4-0  SELÇUKLU BLD.SPOR

Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

2-0  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

3-0  SELÇUKSPOR

13.HAFTA

14.HAFTA

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR  

-

 Ç.ÇUMRA BLD.SPOR

TEİAŞ GENÇLİKSPOR  

-  KONYA KADIKÖYSPOR

SELÇUKLU BLD.SPOR  

-  RAKETSPOR

SELÇUKSPOR  

-  MUHASEBE GENÇLER

 KONYA KADIKÖYSPOR  

-

 CİHANBEYLİ BLD.SPOR

MUHASEBE GENÇLER  

-  SELÇUKLU BLD.SPOR

RAKETSPOR  

-  TEİAŞ GENÇLİKSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.SPOR  

-  SELÇUKSPOR
 
N

  B GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  KONYA KARA KARTALLAR 12 10 0 2 43 6 30 +37
2  TÜMOSANSPOR 12 9 2 1 47 7 29 +40
3  EREĞLİSPOR 12 8 1 3 22 7 25 +15
4  KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ 12 6 1 5 26 30 19 -4
5  TELEKOMSPOR 12 5 1 6 13 17 16 -4
6  TAŞKENTSPOR 12 4 1 7 14 26 13 -12
7  DEMİRSPOR 12 2 2 8 7 27 8 -20
8  YILDIRIMSPOR (Ligden çekildi) 12 0 0 12 0 52 0 -52
 

B GRUBU/1.DEVRE/1.HAFTA

2.HAFTA

 DEMİRSPOR  

0-4

 KARABAĞ G.BİRLİĞİ

KONYA KARA KARTALLAR  

2-1  EREĞLİSPOR

TAŞKENTSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

TÜMOSANSPOR  

0-1  TELEKOMSPOR

 EREĞLİSPOR  

2-0

 TAŞKENTSPOR

KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

0-4  KONYA KARA KARTALLAR

YILDIRIMSPOR  

0-19  TÜMOSANSPOR

TELEKOMSPOR  

1-0  DEMİRSPOR

3.HAFTA

4.HAFTA

 KONYA KARA KARTALLAR  

6-0

 DEMİRSPOR

TAŞKENSPOR  

1-4  KARABAĞ G.BİRLİĞİ

TÜMOSANSPOR  

2-1  EREĞLİSPOR

YILDIRIMSPOR  

0-3  TELEKOMSPOR

 EREĞLİSPOR  

3-0

 YILDIRIMSPOR

KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

2-8  TÜMOSANSPOR

DEMİRSPOR  

1-1  TAŞKENTSPOR

TELEKOMSPOR  

1-3  KONYA KARA KARTALLAR

5.HAFTA

6.HAFTA

 TAŞKENTSPOR  

0-3

 KONYA KARA KARTALLAR

TÜMOSANSPOR  

0-0  DEMİRSPOR

YILDIRIMSPOR  

0-3  KARABAĞ G.BİRLİĞİ

TELEKOMSPOR  

2-1  EREĞLİSPOR

 KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

0-1

 EREĞLİSPOR

DEMİRSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

KONYA KARA KARTALLAR  

1-2  TÜMOSANSPOR

TAŞKENTSPOR  

2-1  TELEKOMSPOR

7.HAFTA

B GRUBU/2.DEVRE/8.HAFTA

 EREĞLİSPOR  

3-0

 DEMİRSPOR

TÜMOSANSPOR  

2-0  TAŞKENTSPOR

YILDIRIMSPOR  

0-3  KONYA KARA KARTALLAR

TELEKOMSPOR  

1-1  KARABAĞ G.BİRLİĞİ

 KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

3-0

 DEMİRSPOR

EREĞLİSPOR  

1-0  KONYA KARA KARTALLAR

YILDIRIMSPOR  

0-3  TAŞKENTSPOR

TELEKOMSPOR  

0-3  TÜMOSANSPOR

9.HAFTA

10.HAFTA

 TAŞKENTSPOR  

0-4

 EREĞLİSPOR

KONYA KARA KARTALLAR  

9-1  KARABAĞ G.BİRLİĞİ

TÜMOSANSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

DEMİRSPOR  

1-0  TELEKOMSPOR

 DEMİRSPOR  

0-4

 KONYA KARA KARTALLAR

KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

5-2  TAŞKENTSPOR

EREĞLİSPOR  

1-1  TÜMOSANSPOR

TELEKOMSPOR  

3-0  YILDIRIMSPOR

11.HAFTA

12.HAFTA

 YILDIRIMSPOR  

0-3

 EREĞLİSPOR

TÜMOSANSPOR  

4-0  KARABAĞ G.BİRLİĞİ

TAŞKENTSPOR  

2-1  DEMİRSPOR

KONYA KARA KARTALLAR  

5-0  TELEKOMSPOR

 KONYA KARA KARTALLAR  

3-0

 TAŞKENTSPOR

DEMİRSPOR  

1-3  TÜMOSANSPOR

KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

3-0  YILDIRIMSPOR

EREĞLİSPOR  

1-0  TELEKOMSPOR

13.HAFTA

14.HAFTA

 EREĞLİSPOR  

-

 KARABAĞ G.BİRLİĞİ

YILDIRIMSPOR  

-  DEMİRSPOR

TÜMOSANSPOR  

-  KONYA KARA KARTALLAR

TELEKOMSPOR  

-  TAŞKENTSPOR

 DEMİRSPOR  

-

 EREĞLİSPOR

TAŞKENTSPOR  

-  TÜMOSANSPOR

KONYA KARA KARTALLAR  

-  YILDIRIMSPOR

KARABAĞ G.BİRLİĞİ  

-  TELEKOMSPOR
 
N

  C GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  SEYDİŞEHİR BLD.SPOR (Finalleri garantiledi) 7 6 1 0 28 6 19 +22
2  ILGIN BELEDİYESPOR 6 4 0 2 12 11 12 +1
3  BEYŞEHİR GÖLSPOR 6 2 0 4 11 14 6 -3
4  AKŞEHİR GENÇLİKSPOR 6 1 2 3 7 14 5 -7
5  AKŞEHİRSPOR 7 1 1 5 11 24 4 -13
 

C GRUBU/1.DEVRE/1.HAFTA

2.HAFTA

 SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

8-0

 AKŞEHİRSPOR

ILGIN BELEDİYESPOR  

2-1  BEYŞEHİR GÖLSPOR

AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

B  BAY

 BEYŞEHİR GÖLSPOR  

1-5

 SEYDİŞEHİR BLD.SPOR

AKŞEHİRSPOR  

1-1  AKŞEHİR GENÇLİKSPOR

ILGIN BLD.SPOR  

B  BAY

3.HAFTA

4.HAFTA

 SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

1-1

 AKŞEHİR GENÇLİKSPOR

ILGIN BLD.SPOR  

4-1  AKŞEHİRSPOR

BAYŞEHİR GÖLSPOR  

B  BAY

 AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

0-3

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

4-0  ILGIN BLD.SPOR

AKŞEHİRSPOR  

B  BAY

5.HAFTA

C GRUBU/2.DEVRE/6.HAFTA

 BEYŞEHİR GÖLSPOR  

4-2

 AKŞEHİRSPOR

ILGIN BLD.SPOR  

4-1  AKŞEHİR GENÇLİKSPOR

SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

B  BAY

 BEYŞEHİR GÖLSPOR  

1-2

 ILGIN BLD.SPOR

AKŞEHİRSPOR  

2-4  SEYDİŞEHİR BLD.SPOR

AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

B  BAY

7.HAFTA

8.HAFTA

 SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

3-1

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

3-2  AKŞEHİRSPOR

ILGIN BLD.SPOR  

B  BAY

 AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

1-3

 SEYDİŞEHİR BLD.SPOR

AKŞEHİRSPOR  

3-0  ILGIN BLD.SPOR

BEYŞEHİR GÖLSPOR  

B  BAY

9.HAFTA

10.HAFTA

 BEYŞEHİR GÖLSPOR  

-

 AKŞEHİR GENÇLİKSPOR

ILGIN BLD.SPOR  

-  SEYDİŞEHİR BLD.SPOR

AKŞEHİRSPOR  

B  BAY

 AKŞEHİRSPOR  

-

 BEYŞEHİR GÖLSPOR

AKŞEHİR GENÇLİKSPOR  

-  ILGIN BLD.SPOR

SEYDİŞEHİR BLD.SPOR  

B  BAY
 
 Not : Sitedeki; yarışma talimatı, fikstür, maç sonuçları, puan durumu vb. dökümanlar bilgi amaçlı olup resmi
 nitelik taşımaz. Geçerli olan; temsilciliğin ve tertip komitelerinin kayıtları, resmi kararlarıdır. Amatör küme maç
 sonuçları ve puan durumu web sitemizde anında güncellenmektedir. Oynanan maçlar ve fikstürlerle ile ilgili
 federasyonumuzun 0.533.425 38 94 nolu sürekli hizmet verecek olup bu konuda, futbol il temsilcisi yardımcısı
 İbrahim Karabacak tam yetkilidir. Maçlar hakkında; gözlemciler, hakemler, saha komiserleri, antrenörler ve
 yöneticilerimizin yardımcı olmaları rica olunur. Fikstürler ilgili ligin başı yüklenen listeler olduğundan proğram
 değişikliği olan maçlar için kararlar sayfamızdan değişiklikleri haftalık takip etmeniz gerekmektedir. Maç
 sonuçları; kırmızı renkliler hükmen maçı gösterir. Fair-Play maçlar ve başarılar dileriz. www.kaskf.org.tr

 
 
     

ANA SAYFA

 
 

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU I  AMATEUR SPORTS CLUBS FEDERATION OF KONYA
Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Sitede ki döküman ve belgeler bilgi amaçlıdır, esas olan federasyon kayıtlarıdır.

Tüm hakları Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na aittir. konyaaskf42@hotmail.com www.kaskf.org.tr Copyright ©
GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU   TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU