KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

 

ÜYE KULÜPLERİMİZ

 
 

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

ÜYE KULÜPLERİMİZ
 

S.NO

KÜTÜK NO

ÜYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİNİN ADI

BAŞKAN

FAAL AMATÖR SPOR BRANŞLARI

01

42-031-008

1905 ULTRAASLANSPOR MUAMMER ATLANDI FUTBOL

02

42-004-118

AKÖREN BLD. KÜLTÜRSPOR

MEHMET CARTLAK

FUTBOL, TAEKWONDO, BİSİKLET

03

42-007-077

AK İNŞAAT SANAYİSPOR

İBRAHİM KARABACAK

FUTBOL, BASKETBOL, BİSİKLET, HOKEY

04

42-033-168

AKŞEHİR GENÇLİKSPOR

SEFER İPEK

FUTBOL

05

42-034-019

AKŞEHİRSPOR

YAHYA YILDIZ

FUTBOL, HALK OYUNLARI

06

42-028-114

ALINTERİSPOR

MEHMET DEMİREL

BASKETBOL

07

42-035-144

ÜLKÜMSPOR GENÇLİK

AHMET ŞEN

FUTBOL

08

42-003-145

ALTUNTAŞSPOR

SADİRİ KILINÇ

FUTBOL

09

42-017-042

ARAPLARSPOR

KADİR KAVUT

FUTBOL

10

42-025-025

ASP GENÇLİKSPOR

SÜREYYA HORASANLI

JUDO, BADMİNTON

11

42-001-095

ATİKER KONYASPOR

HİLMİ KULLUK

FUTBOL ve 9 FARKLI BRANŞ

12

42-032-160

ATLIHAN SPOR

ZİYA MENEKŞE

GELENEKSEL AT YARIŞLARI

13

42-032-153

BALKANSPOR

UMUT PALABIYIK

BASKETBOL

14

42-015-151

BEYŞEHİR BELEDİYESPOR

NAZİF TEKİNÖZ

FUTBOL

15

42-007-153

BOZKIR GENÇLERBİRLİĞİ

M.AKİF ÜLKER

FUTBOL

16

42-032-176

BULCUKSPOR

ÖMER KOÇ

OKÇULUK

17

42-018-169

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

CEVDET İŞBİTİRİCİ

JUDO, VOLEYBOL

18

42-006-095

CİHANBEYLİ BELEDİYESPOR

NURİ ÜNALAN

FUTBOL

19

42-017-004

Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR

ÖMER YILDIRIM

FUTBOL, BİSİKLET, OKÇULUK, YÜZME

20

42-019-172

DOĞANBEY BELEDİYESPOR

ŞİNASİ ERTAN

FUTBOL

21

42-015-178

KONYA DSİ GENÇLİK VE SPOR

NURCAN AKÇA

BASKETBOL, MASA TENİSİ

22

42-020-195

EREĞLİ ŞEKERSPOR

H.OSMAN KAL

FUTBOL

23

42-002-167

EREĞLİSPOR

BİLGİN KAMIŞ

FUTBOL

24

42-026-124

ÖNTUR HAVZANSPOR

FEVZİ TEZCAN

FUTBOL

25

42-019-012

HUĞLUSPOR

ALİ UĞUR

FUTBOL

26

42-004-004

ILGIN BELEDİYESPOR

ABDULLAH ÖNCÜL

FUTBOL

27

42-017-156

İÇERİ ÇUMRA BELEDİYESPOR

SİNAN YAYLACI

FUTBOL

28

42-017-089

İHSANİYE GENÇLERBİRLİĞİ

FARUK ORDUKAYA

FUTBOL

29

42-013-115

KARABAĞ GENÇLERBİRLİĞİ

ADEM BESTİL

FUTBOL

30

42-034-056

MERAM KARAKARTALLAR

MUSTAFA METİN

FUTBOL, PARAŞÜT

31

42-013-091

KARAPINAR BELEDİYESPOR

MESUT YARDIMCI

FUTBOL, VOLEYBOL, WUSHU

32

42-015-091

KARAPINAR ESNAFSPOR

ALİ KÜPELİ

FUTBOL

33

42-022-097

KARATAY BELEDİYESPOR

H.H. ESFENDİYAR

FUTBOL

34

42-032-163

KONEVİ GENÇLİKSPOR

MEHMET DEMİREL

BASKETBOL

35

42-030-153

KONYA 1907 SPOR

BÜLENT KAŞDOĞAN

FUTBOL

36

42-016-062

1922 KONYASPOR

RAMAZAN ÖZBEK

FUTBOL

37

42-034-060

KONYA BASKET SPOR

AHMET GÜRSEL OĞUZ

BASKETBOL

38

42-032-085

KONYA BAŞAKSPOR

AYHAN YALNIZ

FUTBOL, BASKETBOL

39

42-039-137

KONYA BEDENSEL ENGELLİLER

ALPER ER

PARALİMPİK TAEKWONDO

40

42-001-200

KONYA DEMİRSPOR

ADEM GÜL

FUTBOL

41

42-032-180

KONYA ENGELLİLER GÜCÜ SPOR

İZZET SOYDABİRCAN

AMPUTE FUTBOL

42

42-030-144

KONYA ENGELLİLERSPOR

MEHMET ÇAKICI

AMPUTE FUTBOL

43

42-016-060

KONYA GENÇLERBİRLİĞİ

MEHMET AY

FUTBOL, HOKEY

44

42-009-116

KONYA HİLALSPOR

FATİH GÜLKARA

FUTBOL

45

42-033-082

KONYA İDMANYURDU

ABDULLAH YAMAN

FUTBOL (KADINLAR)

46

42-015-143

KONYA İŞİTME ENGELLİLERSPOR

AKİF ALTUN

FUTBOL (İŞİTME ENGELLİLER)

47

42-018-125

KONYA MONİVASPOR

SÜLEYMAN IŞIK

FUTBOL

48

42-003-011

KONYA YOLSPOR

AHMET CANKAYA

FUTBOL

49

42-043-006

KONYA ZİRVE GENÇLİK VE SPOR

EMİNE İNCEOĞLU

DAĞCILIK

50

42-012-190

KULU BELEDİYESPOR

GÜNDÜZ ERDOĞAN

FUTBOL

51

42-016-136

MALİYESPOR

MESUT ÖZDEN

FUTBOL

52

42-026-069

MERAM BELEDİYESPOR

HÜSEYİN SARAÇ

15 FARKLI SPOR BRANŞI

53

42-040-186

MERAM NURİYE CAHİT ATAY

HÜSEYİN AKAR

VOLEYBOL

54

42-028-005

MEVLANA İZCİLİK DAĞCILIK TENİS

AHMET AKALIN

DAĞCILIK, İZCİLİK

55

42-019-135

MOBİLYACILAR SİTESPOR

NEVZAT ÖZKÖKSAL

FUTBOL

56

42-022-078

MUHASEBE GENÇLERBİRLİĞİ

MUAMMER SÜTÇÜ

FUTBOL

57

42-030-147

ORTAKÖY BELEDİYESPOR

CEVAT NURİ BOZOĞLU

FUTBOL

58

42-022-069

ÖZDAĞSPOR

ASIM TURGUT

FUTBOL

59

42-033-154

PINARELLİ SPOR  KULÜBÜ

AHMET KARAGÖBEK

BİSİKLET

60

42-031-093

KONYA GEL.SPOR D. RAHVAN ATL.

ALİ PEKSEMERCİ

RAHVAN AT YARIŞLARI

61

42-035-159

RAKETSPOR

ALPER ÇİMEN

FUTBOL, JUDO

62

42-002-016

SAİTELİ KADINHANI BLD.SPOR

MEHMET BADEM

FUTBOL

63

42-003-137

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR

ERDAL DEMİRPOLAT

FUTBOL

64

42-030-062

S.Ü.BESYOMED SPOR

NECİP YILMAZ

BASKETBOL

65

42-019-123

SELÇUK ÜNİVERSİTESPOR

M.BOZKURT ATAMAN

FUTBOL, BASKETBOL, YÜZME

66

42-016-166

SELÇUKLU BELEDİYESPOR

ALİ ZİYA YALÇINKAYA

15 FARKLI SPOR BRANŞI

67

42-035-042

SELÇUKLU GÜREŞSPOR 

YAVUZ ÖZKIŞ

GÜREŞ

68

42-021-151

SELÇUKLU İDMANYURDU

NURTEKİN ERKMEN

FUTBOL

69

42-035-173

SELÇUKLU JUDOSPOR

ALPER ÇİMEN

JUDO

70

42-002-033

SELÇUKSPOR

ZAHİR RENKLİBAY

FUTBOL, HOKEY

71

42-033-063

SEYDİŞEHİR GÜCÜ

YUSUF YALÇIN

FUTBOL

72

42-004-084

SEYRANSPOR GENÇLİK

H.HÜSEYİN GÖMÜRT

FUTBOL

73

42-018-110

TARIMSPOR

ALİ İĞDELER

FUTBOL

74

42-019-157

TAŞKENT GENÇLİK VE SPOR

AHMET ŞANLI

FUTBOL, JUDO, BİSİKLET

75

42-011-044

TELEKOMSPOR

SÜLEYMAN DÜNDAR

FUTBOL

76

42-017-019

KONYA TENİS DAĞ. VE SU SPORL.

CENGİZ B.YILDIZ

TENİS, DAĞCILIK, SU SPORLARI

77

42-021-102

TUZLUKÇU BELEDİYESPOR

MUSA BUĞDAYCI

FUTBOL

78

42-019-147

TÜMOSANSPOR

İBRAHİM SADIKOĞLU

FUTBOL

79

42-026-021

ULUSOY SPOR

İBRAHİM GÖÇER

BASKETBOL

80

42-015-191

YENİ DOĞANHİSARSPOR

ŞENOL ÖZERALP

FUTBOL

81

42-015-119

YENİ MERAMSPOR

CAN ÇETİN

FUTBOL, BASKETBOL

82

42-032-154

YEŞİL PINARSPOR

FARUK HATİPOĞLU

WUSHU

 
KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU