Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. 

ANA SAYFA    

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU U19 LİGİ (1. KÜME)

 

KONYA FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ

 

TFF 2017-2018 SEZONU AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE UYGULANACAK ESASLAR

 
   A Grubu Fikstür
   B Grubu Fikstür
   Yarışma Talimatı
 
 
  FUTBOL LİGLERİMİZ
  TFF BAL LİGİ
  SÜPER GRUP
  1.AMATÖR KÜME
  2.AMATÖR KÜME
  U-19 LİGİ (SÜPER-1.KÜME)
  U-19 LİGİ (2.KÜME)
  U - 17  LİGİ
  U - 16  LİGİ
  U - 15  LİGİ
  U - 14  LİGİ
  U - 13  LİGİ
  U - 12  LİGİ
  U - 11  LİGİ
  TFF KADINLAR 3.LİGİ
  TFF FUTSAL LİGİ
  VETERANLAR LİGİ
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU U19 LİGİ (1. KÜME)

  KONYA AMATÖR KÜME 2017-2018 FUTBOL SEZONU U19 LİGİ (1. KÜME)

U19 İL BİRİNCİLERİ > EREĞLİSPOR ve SELÇUKLU BELEDİYESPOR
 
N

  PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  EREĞLİSPOR 3 1 2 0 5 4 5 +1
2  SELÇUKLU BELEDİYESPOR 3 1 2 0 8 3 5 +5
3  TÜMOSANSPOR 3 1 2 0 4 1 5 +3
4  ILGIN BELEDİYESPOR 3 0 0 3 2 11 0 -9
Aynı puana sahip 3 takımın puan ve averaj sistemine göre attığı yediği gol ile sıralamaları :
Ereğlispor 2 puan (3-3), Selçuklu Belediyespor 2 puan (2-2), Tümosanspor 2 puan (1-1)
 
 İL BİRİNCİLİĞİ PLAY-OFF MÜSABAKALARI  SONUÇ
 SELÇUKLU BELEDİYESPOR - TÜMOSANSPOR 0 - 0
 EREĞLİSPOR - ILGIN BELEDİYESPOR 2 - 1
 TÜMOSANSPOR - EREĞLİSPOR 1 - 1
 ILGIN BELEDİYESPOR - SELÇUKLU BELEDİYESPOR 1 - 6
 SELÇUKLU BELEDİYESPOR - EREĞLİSPOR 2 - 2
 ILGIN BELEDİYESPOR - TÜMOSANSPOR 0 - 3
 
N

  A GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  TÜMOSANSPOR (Play-Off) 14 10 2 2 36 16 32 +20
2  EREĞLİSPOR (Play-Off) 14 9 4 1 38 11 31 +27
3  HAVZANSPOR 14 6 6 2 21 11 24 +10
4  SEYDİŞEHİR GÜCÜ 14 7 2 5 28 19 23 +9
5  Ç.ÇUMRA BELEDİYESPOR 14 6 1 7 29 26 19 +3
6  KARAPINAR BELEDİYESPOR 14 1 6 7 15 30 9 -15
7  TAŞKENTSPOR 14 2 3 9 17 50 9 -33
8  SELÇUKSPOR (Küme düştü) 14 1 4 9 24 45 7 -21
 

A GRUBU/1. DEVRE/1. HAFTA

2. HAFTA

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

2-0

 EREĞLİSPOR

KARAPINAR BLD.  

0-2  Ç.ÇUMRA BLD.

TAŞKENTSPOR  

1-3  TÜMOSANSPOR

SELÇUKSPOR  

2-3  HAVZANSPOR

 Ç.ÇUMRA BLD.  

5-1

 TAŞKENTSPOR

EREĞLİSPOR  

0-0  KARAPINAR BLD.

TÜMOSANSPOR  

5-2  SELÇUKSPOR

HAVZANSPOR  

1-0  SEYDİŞEHİR GÜCÜ

3. HAFTA

4. HAFTA

 KARAPINAR BLD.  

2-2

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ

TAŞKENTSPOR  

0-6  EREĞLİSPOR

SELÇUKSPOR  

1-4  Ç.ÇUMRA BLD.

TÜMOSANSPOR  

1-2  HAVZANSPOR

 Ç.ÇUMRA BLD.  

1-3

 TÜMOSANSPOR

EREĞLİSPOR  

6-1  SELÇUKSPOR

SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

3-1  TAŞKENTSPOR

HAVZANSPOR  

1-0  KARAPINAR BLD.

5. HAFTA

6. HAFTA

 TAŞKENTSPOR  

2-1

 KARAPINAR BLD.

SELÇUKSPOR  

2-5  SEYDİŞEHİR GÜCÜ

TÜMOSANSPOR  

2-5  EREĞLİSPOR

HAVZANSPOR  

0-0  Ç.ÇUMRA BLD.

 EREĞLİSPOR  

2-0

 Ç.ÇUMRA BLD.

SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

0-2  TÜMOSANSPOR

KARAPINAR BLD.  

2-3  SELÇUKSPOR

TAŞKENTSPOR  

0-6  HAVZANSPOR

7. HAFTA

A GRUBU/2. DEVRE/8. HAFTA

 Ç.ÇUMRA BLD.  

1-4

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ

SELÇUKSPOR  

4-4  TAŞKENTSPOR

TÜMOSANSPOR  

4-0  KARAPINAR BLD.

HAVZANSPOR  

0-0  EREĞLİSPOR

 EREĞLİSPOR  

3-2

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ

Ç.ÇUMRA BLD.  

4-0  KARAPINAR BLD.

TÜMOSANSPOR  

3-1  TAŞKENTSPOR

HAVZANSPOR  

1-1  SELÇUKSPOR

9. HAFTA

10. HAFTA

 TAŞKENTSPOR  

0-6

 Ç.ÇUMRA BLD.

KARAPINAR BLD.  

1-1  EREĞLİSPOR

SELÇUKSPOR  

0-3  TÜMOSANSPOR

SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

2-1  HAVZANSPOR

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

2-3

 KARAPINAR BLD.

EREĞLİSPOR  

6-0  TAŞKENTSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.  

4-3  SELÇUKSPOR

HAVZANSPOR  

1-1  TÜMOSANSPOR

11. HAFTA

12. HAFTA

 TÜMOSANSPOR  

3-1

 Ç.ÇUMRA BLD.

SELÇUKSPOR  

0-2  EREĞLİSPOR

TAŞKENTSPOR  

2-3  SEYDİŞEHİR GÜCÜ

KARAPINAR BLD.  

1-1  HAVZANSPOR

 KARAPINAR BLD.  

2-2

 TAŞKENTSPOR

SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

0-0  SELÇUKSPOR

EREĞLİSPOR  

2-2  TÜMOSANSPOR

Ç.ÇUMRA BLD.  

0-4  HAVZANSPOR

13. HAFTA

14. HAFTA

 Ç.ÇUMRA BLD.  

1-2

 EREĞLİSPOR

TÜMOSANSPOR  

1-0  SEYDİŞEHİR GÜCÜ

SELÇUKSPOR  

3-3  KARAPINAR BLD.

HAVZANSPOR  

0-0  TAŞKENTSPOR

 SEYDİŞEHİR GÜCÜ  

3-0

 Ç.ÇUMRA BLD.

TAŞKENTSPOR  

3-2  SELÇUKSPOR

KARAPINAR BLD.  

0-3  TÜMOSANSPOR

EREĞLİSPOR  

3-0  HAVZANSPOR
 
N

  B GRUBU PUAN DURUMU

O G B M AG YG P AV
1  SELÇUKLU BELEDİYESPOR (Play-Off) 14 12 2 0 54 14 38 +40
2  ILGIN BELEDİYESPOR (Play-Off) 14 9 0 5 43 32 27 +11
3  KADIKÖYSPOR 13 6 3 4 32 27 21 +5
4  KULU BELEDİYESPOR 14 6 2 6 27 24 20 +3
5  AKŞEHİR GENÇLİKSPOR 13 6 2 5 35 44 20 -9
6  DEMİRSPOR 14 6 0 8 29 32 18 -3
7  CİHANBEYLİ BELEDİYESPOR 14 5 1 8 43 46 16 -3
8  MUHASEBE GENÇLER (Küme düştü) 14 0 0 14 1 45 0 -44
 

B GRUBU/1. DEVRE/1. HAFTA

2. HAFTA

 AKŞEHİR GENÇLİK  

2-1

 KULU BLD.

ILGIN BLD.  

4-3  CİHANBEYLİ BLD.

KADIKÖYSPOR  

1-1  SELÇUKLU BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  DEMİRSPOR

 CİHANBEYLİ BLD.  

2-2

 KADIKÖYSPOR

KULU BLD.  

4-2  ILGIN BLD.

SELÇUKLU BLD.  

5-0  MUHASEBE GENÇLER

DEMİRSPOR  

2-3  AKŞEHİR GENÇLİK

3. HAFTA

4. HAFTA

 ILGIN BLD.  

7-2

 AKŞEHİR GENÇLİK

KADIKÖYSPOR  

1-0  KULU BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

1-4  CİHANBEYLİ BLD.

SELÇUKLU BLD.  

3-1  DEMİRSPOR

 CİHANBEYLİ BLD.  

2-5

 SELÇUKLU BLD.

KULU BLD.  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

AKŞEHİR GENÇLİK  

3-5  KADIKÖYSPOR

DEMİRSPOR  

0-4  ILGIN BLD.

5. HAFTA

6. HAFTA

 KADIKÖYSPOR  

4-5

 ILGIN BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  AKŞEHİR GENÇLİK

SELÇUKLU BLD.  

3-0  KULU BLD.

DEMİRSPOR  

4-3  CİHANBEYLİ BLD.

 KULU BLD.  

3-1

 CİHANBEYLİ BLD.

AKŞEHİR GENÇLİK  

3-3  SELÇUKLU BLD.

ILGIN BLD.  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

KADIKÖYSPOR  

1-2  DEMİRSPOR

7. HAFTA

B GRUBU/2. DEVRE/8. HAFTA

 CİHANBEYLİ BLD.  

8-3

 AKŞEHİR GENÇLİK

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  KADIKÖYSPOR

SELÇUKLU BLD.  

6-2  ILGIN BLD.

DEMİRSPOR  

3-2  KULU BLD.

 KULU BLD.  

2-2

 AKŞEHİR GENÇLİK

CİHANBEYLİ BLD.  

5-2  ILGIN BLD.

SELÇUKLU BLD.  

4-1  KADIKÖYSPOR

DEMİRSPOR  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

9. HAFTA

10. HAFTA

 KADIKÖYSPOR  

7-4

 CİHANBEYLİ BLD.

ILGIN BLD.  

2-3  KULU BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  SELÇUKLU BLD.

AKŞEHİR GENÇLİK  

3-2  DEMİRSPOR

 AKŞEHİR GENÇLİK  

1-3

 ILGIN BLD.

KULU BLD.  

1-1  KADIKÖYSPOR

CİHANBEYLİ BLD.  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

DEMİRSPOR  

1-3  SELÇUKLU BLD.

11. HAFTA

12. HAFTA

 SELÇUKLU BLD.  

3-0

 CİHANBEYLİ BLD.

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  KULU BLD.

KADIKÖYSPOR  

Ert.  AKŞEHİR GENÇLİK

ILGIN BLD.  

2-1  DEMİRSPOR

 ILGIN BLD.  

3-0

 KADIKÖYSPOR

AKŞEHİR GENÇLİK  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

KULU BLD.  

2-4  SELÇUKLU BLD.

CİHANBEYLİ BLD.  

2-5  DEMİRSPOR

13. HAFTA

14. HAFTA

 CİHANBEYLİ BLD.  

3-0

 KULU BLD.

SELÇUKLU BLD.  

8-0  AKŞEHİR GENÇLİK

MUHASEBE GENÇLER  

0-3  ILGIN BLD.

DEMİRSPOR  

2-3  KADIKÖYSPOR

 AKŞEHİR GENÇLİK  

7-3

 CİHANBEYLİ BLD.

KADIKÖYSPOR  

3-0  MUHASEBE GENÇLER

ILGIN BLD.  

1-3  SELÇUKLU BLD.

KULU BLD.  

3-0  DEMİRSPOR
 
Centilmen olmamanın mazereti yoktur. O içinizdedir ve sizin onu çıkarmanızı bekler.
 
 
     

ANA SAYFA

 
 

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU

KONYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU I  AMATEUR SPORTS CLUBS FEDERATION OF KONYA
Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Sitede ki döküman ve belgeler bilgi amaçlıdır, esas olan federasyon kayıtlarıdır.

Tüm hakları Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na aittir. konyaaskf42@hotmail.com www.kaskf.org.tr Copyright ©
GENÇLİK VE SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU   TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU